Wywoz Gruzu z Budowy - Tel. 570 298 672
Tani wywóz gruzu z załadunkiem – Tanie kontenery na gruz z podstawieniem na budowę i odbiunkiem

Podstawienie oraz wynajem kontenerów na gruz - Atrakcyjne ceny.
Oferta dla osób indywidualnych, firm budowlanych i deweloperów.
Kontenery na gruz oraz wywóz gruzu z budowy z załadunkiem.
Zapraszamy do współpracy.

Wywóz gruzu

Jako firma oferująca wynajem i podstawienie kontenerów na gruz budowlany zajmujemy się jednocześnie jego wywozem. Jest to najtańsza, a jednocześnie najprostsza forma pozbycia się gruzu. Jako profesjonalna firma dodatkowo zajmujemy się utylizacją odpadów oraz wystawiamy niezbędne do tego dokumenty – karty przekazania odpadów. Wszystkie wykonywane przez nas procedury są zgodne z prawem.

Przy oferowanej przez nas kompleksowej usłudze proponujemy Państwu:

  • podstawienie kontenera na gruz adekwatnego do Państwa wymogów, ilości gruzu
  • odbiór odpadów w wyznaczonym terminie
  • utylizację gruzu
  • oraz załatwienie wszelkich niezbędnych formalności z tym związanych

Czytaj więcej

Wynajem i podstawienie kontenerów na gruz

Nie możemy obiecać, że nasza oferta zawsze będzie najtańsza jednak możemy obiecać wysoką jakość naszych kontenerów jak i elastyczność w odbiorze odpadów. Głównym profilem naszej firmy jest wynajem kontenerów na gruz. Posiadamy w swojej ofercie różne pojemności kontenerów – dopasowane tak naprawdę do wymagań każdego Klienta.

Posiadamy pojemniki oraz kontenery o pojemnościach mieszczących się w granicach od 1,5m3 do 18m3. Nie możemy oferować większych kontenerów ze względu na ich ciężar.

Podstawiamy kontenery na gruz do osób fizycznych, firm mniejszych, większych jak i instytucji. Na każdym placu budowy czy też podczas małego remontu powstają bardzo duże ilości odpadów budowlanych, w tym przede wszystkim gruz. W celu utrzymania porządku nasze kontenery są najlepszym rozwiązaniem. W ramach naszych usług dostarczamy je w umówione – wyznaczone przez Państwa miejsce i odbieramy nawet w ten sam dzień – wszystko jest uzależnione od Państwa wymagań. Podstawiamy i podnajmujemy kontenery również na dłuższe okresy czasu – 5-10 dni.

Czytaj więcej

Wynajem ładowarek teleskopowych usługi dźwigowe

Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom coraz bardziej rozbudowujemy nasze zaplecze techniczne. Oferujemy wynajem ładowarek teleskopowych dla budownictwa, ale jednocześnie możemy podnająć sprzęt dla przemysłu. Nasze ładowarki teleskopowe służą do prac wysokościowych.

W naszym zapleczu technicznym posiadamy do nich takie elementy wymienialne jak:

  • łyżkę
  • widły
  • dźwig
  • kosz osobowy do robót wysokościowych

Bardzo polecamy wynajem ładowarki teleskopowej z koszem osobowym do prac na wysokościach ze względu na zapewnienie bezpieczeństwa osób tam pracujących. Nasz kosz jest zabezpieczony z każdej strony i spełnia wszystkie wymagania bezpieczeństwa i higieny pracy.

Dzięki ładowarce teleskopowej jesteśmy w stanie świadczyć …

Czytaj więcej

Prace, roboty i wykopy ziemne, usługi koparko-ładowarkami

Obok usług podstawiania i wynajmu kontenerów na gruz posiadamy w swojej ofercie usługi koparko-ładowarką. Nasza koparko-ładowarka często wynajmowana jest przez klientów w celu załadunku gruzu, co jest wygodne, ponieważ nie musicie już Państwo się o to martwić, wystarczy nas uprzedzić, że załadunek z naszej strony jest niezbędny, ponieważ nie posiadacie odpowiedniego sprzętu.

Świadczymy kompleksowe usługi związane z robotami ziemnymi. Dzięki uposażeniu koparko-ładowarki w łyżki 30, 40, 50, 60, 80 cm wykonujemy wykopy pod wszystkie instalacje. Zarówno pod instalacje energetyczne, telekomunikacyjne, gazowe jak i pod cały wodociąg – przyłącza. Dokonujemy wykopów pod fundamenty oraz pod zbiorniki. Jesteśmy elastyczny. Oprócz standardowych łyżek nasza koparko-ładowarka na stałe posiada skarpówkę o szerokości 150 cm, co jest bardzo przydatne przy robotach ziemnych na wszelkiego rodzaju budowach. Dodatkowo wykonujemy korytowania pod chodniki i kostki brukowe (wjazdy, podjazdy). Oprócz tego nasza koparko-ładowarka w uposażeniu posiada widły, dzięki czemu może na budowie w razie potrzeby służyć, jako widłak.

Czytaj więcej