Wywoz Gruzu z Budowy - Tel. 570 298 672
Tani wywóz gruzu z załadunkiem – Tanie kontenery na gruz z podstawieniem na budowę i odbiunkiem

Podstawienie oraz wynajem kontenerów na gruz - Atrakcyjne ceny.
Oferta dla osób indywidualnych, firm budowlanych i deweloperów.
Kontenery na gruz oraz wywóz gruzu z budowy z załadunkiem.
Zapraszamy do współpracy.

Obok usług podstawiania i wynajmu kontenerów na gruz posiadamy w swojej ofercie usługi koparko-ładowarką. Nasza koparko-ładowarka często wynajmowana jest przez klientów w celu załadunku gruzu, co jest wygodne, ponieważ nie musicie już Państwo się o to martwić, wystarczy nas uprzedzić, że załadunek z naszej strony jest niezbędny, ponieważ nie posiadacie odpowiedniego sprzętu.

Świadczymy kompleksowe usługi związane z robotami ziemnymi. Dzięki uposażeniu koparko-ładowarki w łyżki 30, 40, 50, 60, 80 cm wykonujemy wykopy pod wszystkie instalacje. Zarówno pod instalacje energetyczne, telekomunikacyjne, gazowe jak i pod cały wodociąg – przyłącza. Dokonujemy wykopów pod fundamenty oraz pod zbiorniki.

Prace, roboty i wykopy ziemne, usługi koparko – ładowarkami Katowice i MikołówPrace, roboty i wykopy ziemne, usługi koparko – ładowarkami Katowice i MikołówPrace, roboty i wykopy ziemne, usługi koparko – ładowarkami Katowice i Mikołów

Jesteśmy elastyczny. Oprócz standardowych łyżek nasza koparko-ładowarka na stałe posiada skarpówkę o szerokości 150 cm, co jest bardzo przydatne przy robotach ziemnych na wszelkiego rodzaju budowach. Dodatkowo wykonujemy korytowania pod chodniki i kostki brukowe (wjazdy, podjazdy). Oprócz tego nasza koparko-ładowarka w uposażeniu posiada widły, dzięki czemu może na budowie w razie potrzeby służyć, jako widłak.

W celu zapoznania się ze szczegółami naszej oferty jak i z zakresem robót, jakie możemy dla Państwa wykonać koparko-ładowarką prosimy o kontakt telefoniczny lub drogą elektroniczną. Z doświadczenia wiemy, że niektóre roboty mogą dla Państwa wydawać się trudne do wykonania, a nasza koparko-ładowarka poradzi sobie z nimi w bardzo krótkim czasie. Zachęcamy do Państwa do rozmowy, która może się okazać bardzo owocna dla obu stron.