Wywoz Gruzu z Budowy - Tel. 570 298 672
Tani wywóz gruzu z załadunkiem – Tanie kontenery na gruz z podstawieniem na budowę i odbiunkiem

Podstawienie oraz wynajem kontenerów na gruz - Atrakcyjne ceny.
Oferta dla osób indywidualnych, firm budowlanych i deweloperów.
Kontenery na gruz oraz wywóz gruzu z budowy z załadunkiem.
Zapraszamy do współpracy.

Jako firma oferująca wynajem i podstawienie kontenerów na gruz budowlany zajmujemy się jednocześnie jego wywozem. Jest to najtańsza, a jednocześnie najprostsza forma pozbycia się gruzu. Jako profesjonalna firma dodatkowo zajmujemy się utylizacją odpadów oraz wystawiamy niezbędne do tego dokumenty – karty przekazania odpadów. Wszystkie wykonywane przez nas procedury są zgodne z prawem.

Przy oferowanej przez nas kompleksowej usłudze proponujemy Państwu:

  • podstawienie kontenera na gruz adekwatnego do Państwa wymogów, ilości gruzu
  •  odbiór odpadów w wyznaczonym terminie
  •  utylizację gruzu
  •  oraz załatwienie wszelkich niezbędnych formalności z tym związanych

Państwo, jako nasz klient musicie nam tylko zlecić wykonanie usługi. Jeżeli cokolwiek jest dla Państwa niejasne, bądź w trakcie podejmowania decyzji o podstawieniu kontenera pojawią się jakiekolwiek pytania czy wątpliwości bardzo prosimy o kontakt, a nasi pracownicy w bardzo prosty i zrozumiały sposób odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania. Dodatkowo zaproponują najlepsze rozwiązanie dla Państwa, bo może oszacowana przez Państwa ilość gruzu nie wymaga kontenera tylko wystarczy torba bigbag, którą również możemy zabrać naszym transportem i zutylizować.

Wywóz gruzu z budowy Katowice i Mikołów - Tanie kontenery na gruz, wywóz gruzuWywóz gruzu z budowy Katowice i Mikołów - Tanie kontenery na gruz, wywóz gruzuWywóz gruzu z budowy Katowice i Mikołów - Tanie kontenery na gruz, wywóz gruzu

Bardzo ważne jest, aby Państwo przestrzegali zasady segregacji odpadów budowlanych, żeby nikt nie miał z tego powodu kłopotów, a koszty były niskie. Jednak w celu zapoznania się ze szczegółami naszej oferty prosimy o kontakt. Chętnie z Państwem porozmawiamy, doradzimy i odpowiemy na wszystkie pytania.