Wywoz Gruzu z Budowy - Tel. 570 298 672
Tani wywóz gruzu z załadunkiem – Tanie kontenery na gruz z podstawieniem na budowę i odbiunkiem

Podstawienie oraz wynajem kontenerów na gruz - Atrakcyjne ceny.
Oferta dla osób indywidualnych, firm budowlanych i deweloperów.
Kontenery na gruz oraz wywóz gruzu z budowy z załadunkiem.
Zapraszamy do współpracy.

Nie możemy obiecać, że nasza oferta zawsze będzie najtańsza jednak możemy obiecać wysoką jakość naszych kontenerów jak i elastyczność w odbiorze odpadów. Głównym profilem naszej firmy jest wynajem kontenerów na gruz. Posiadamy w swojej ofercie różne pojemności kontenerów – dopasowane tak naprawdę do wymagań każdego Klienta.

Posiadamy pojemniki oraz kontenery o pojemnościach mieszczących się w granicach od 1,5m3 do 18m3. Nie możemy oferować większych kontenerów ze względu na ich ciężar.

Wynajem i podstawienie kontenerów na gruz Katowice i MikołówWynajem i podstawienie kontenerów na gruz Katowice i MikołówWynajem i podstawienie kontenerów na gruz Katowice i Mikołów

Podstawiamy kontenery na gruz do osób fizycznych, firm mniejszych, większych jak i instytucji. Na każdym placu budowy czy też podczas małego remontu powstają bardzo duże ilości odpadów budowlanych, w tym przede wszystkim gruz. W celu utrzymania porządku nasze kontenery są najlepszym rozwiązaniem. W ramach naszych usług dostarczamy je w umówione – wyznaczone przez Państwa miejsce i odbieramy nawet w ten sam dzień – wszystko jest uzależnione od Państwa wymagań. Podstawiamy i podnajmujemy kontenery również na dłuższe okresy czasu – 5-10 dni.

Dodatkowo mogą Państwo skorzystać z naszej szybkiej usługi, która polega na tym, że jeżeli Państwo macie już uszykowany gruz to nasi pracownicy zawsze mogą poczekać do godziny czasu na załadowanie go do kontenera i od ręki go powrotem zabrać. Jesteśmy bardzo elastyczni jeżeli chodzi o usługę podstawiania i wynajmu kontenerów na odpady budowlane.

Mamy nadzieję, że spełniamy Państwa wymagania i w najbliższym czasie skontaktują się Państwo z nami w celu omówienia szczegółów usługi.