Wywoz Gruzu z Budowy - Tel. 570 298 672
Tani wywóz gruzu z załadunkiem – Tanie kontenery na gruz z podstawieniem na budowę i odbiunkiem

Podstawienie oraz wynajem kontenerów na gruz - Atrakcyjne ceny.
Oferta dla osób indywidualnych, firm budowlanych i deweloperów.
Kontenery na gruz oraz wywóz gruzu z budowy z załadunkiem.
Zapraszamy do współpracy.

Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom coraz bardziej rozbudowujemy nasze zaplecze techniczne. Oferujemy wynajem ładowarek teleskopowych dla budownictwa, ale jednocześnie możemy podnająć sprzęt dla przemysłu. Nasze ładowarki teleskopowe służą do prac wysokościowych.

W naszym zapleczu technicznym posiadamy do nich takie elementy wymienialne jak:

  • łyżkę
  • widły
  • dźwig
  • kosz osobowy do robót wysokościowych

Bardzo polecamy wynajem ładowarki teleskopowej z koszem osobowym do prac na wysokościach ze względu na zapewnienie bezpieczeństwa osób tam pracujących. Nasz kosz jest zabezpieczony z każdej strony i spełnia wszystkie wymagania bezpieczeństwa i higieny pracy.

Wynajem ładowarek teleskopowych, usługi dźwigowe Katowice i MikołówWynajem ładowarek teleskopowych, usługi dźwigowe Katowice i MikołówWynajem ładowarek teleskopowych, usługi dźwigowe Katowice i Mikołów

Dzięki ładowarce teleskopowej jesteśmy w stanie świadczyć Państwu usługi począwszy od wykopu przez podawanie dużych i ciężkich materiałów na daną wysokość aż po wykończenie przy obsłudze ludzi na wysokościach. Nasza ładowarka teleskopowa jest „kombajnem” na budowie, czyli tak zwanym sprzętem do prawie każdego zadania.

Oferujemy wynajem naszych maszyn zarówno z operatorem jak i samego sprzętu. Oferujemy Państwu wynajem ładowarki teleskopowej na krótki lub długi okres czasu. Od tego jest uzależniona cenna wynajmu. Przy długich kontraktach cena wynajmu ładowarki teleskopowej podlega elastycznej negocjacji.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego parku maszynowego jak i do kontaktu. Nasi pracownicy chętnie udzielą niezbędnych informacji na temat możliwości naszych maszyn jak i przedstawią propozycję cenową i terminową wynajmu naszego sprzętu.